Potřebujete článek na blog, upravit texty na webu nebo třeba sepsat FAQ? Tak jste tady správně!

JAKÉ TEXTY PÍŠU NEJRADŠI?

Napíšu vám články na web/blog podle vašeho zadání s důrazem na tonalitu vaší značky.

Nestíháte publikovat články na firemní blog? Ráda vám s tím pomůžu. Úplně nejradši píšu články z oblasti lifestyle, umění, kultury a cestování. Hravě si poradím i s články týkající se ekonomiky tvůrců nebo se zvířecí tematikou. Se správným zadáním zvládnu i něco odbornějšího. Delší texty, kde se sama můžu něco nového dozvědět, jsou moje srdcovka.

Se svými zkušenostmi z korporátní sféry, neziskovky i ze startupu vám dokážu vytrhnout trn z paty i s přípravou méně atraktivních textů jako jsou interní směrnice, různé návody, průvodce, dokumenty, prezentace nebo FAQ. Netrapte se zbytečně s něčím, co ráda zmáknu za vás.

Ráda vám dám dohromady interní dokumenty a FAQ.
Potřebuje váš web svěží texty? I s tím vám ráda pomůžu.

Stavíte si nový web a z textů se vám dělají vrásky? Proseděli jste nad texty hodiny a pořád to není ono? Nebo jen nemáte čas dávat to sami dohromady? Ráda vám natextuju webové stránky podle vašich představ (a když jsme u toho, můžu vám je i celé vytvořit).

Potřebujete pomocnou ruku s přípravou newsletterů? Můžu vám naplánovat celou kampaň od A do Z, pomoci se stylistikou vašeho textu nebo dodat text, který si jen vsadíte do své šablony.

Kromě toho vám ráda pomůžu i s dalšími texty jako jsou rozhovory, popisky produktů na e-shop, příspěvky na sociální sítě, medailonky zaměstnanců nebo textace mobilních aplikací.

JAK SPOLUPRÁCE SE MNOU FUNGUJE?

 • Než se domluvíme na spolupráci, bude prima, když si zavoláme. Ráda si pro vás vyhradím 30 minut, během kterých si řekneme vzájemná očekávání a možnosti. A dobrá zpráva je, že je to úplně zdarma.
 • Obecně mě ale na telefonu moc nezastihnete. Preferuju textovou komunikaci a volám jen v nejnutnějších případech. V online komunikaci jsem ale hodně flexibilní. Pokud je pro vás komunikace po telefonu zásadní, bohužel nebudu pro vás ta pravá.
 • Hodně se ptám, než začnu s tvorbou textu. Čím podrobnější notičky mi k textu dáte, tím vám budu vděčnější. Minimálně na začátku spolupráce se bez nich neobejdeme.
 • Očekávám dialog a zpětnou vazbu, dokud nebude výsledek podle našich představ.
 • Pracuju samostatně, ale jsem ráda v kontaktu pro případné dotazy.
 • Jsem upřímná a „nemažu vám med kolem huby“; pokud se mi něco nelíbí, řeknu to. A očekávám to samé.
 • Pokud spolupráce někde drhne, pojďme si sednout a řešit to. Není nic horšího, než nekomunikace.

DOŠLI JSTE AŽ SEM? TAK BYSTE MĚLI VĚDĚT JEŠTĚ TOHLE

 • Do své práce vkládám maximum. Pokud máte pocit, že to tak není, řekněte mi to.
 • Díky bohaté praxi z různých oborů i firem vám dokážu poskytnout široké spektrum dalších věcí nad rámec samotných textů (např. ilustrace, grafiku, úpravu fotek, revize a návrhy změn vašeho webu, atd.)
 • Dodržuju termíny.
 • Jsem naprosto otevřená diskuzi a komentářům.
 • Ráda se podílím na tvorbě krásných věcí, značek a projektů. Třeba zrovna těch vašich!


LÍBÍ SE VÁM MOJE PRÁCE, ALE NENAŠLI JSTE TADY TO, CO ZROVNA POTŘEBUJETE? NEVADÍ, POŠLETE MI E-MAIL A ZKUSÍME TO NĚJAK VYMYSLET.

JE LIBO REFERENCE?

Lenka je boží! Je s námi externě už přes dva roky a já vim, že se na ni můžu spolehnout. Je pracovitá, komunikativní, otevřená změnám a ochotná se naučit nový věci. Jakmile se zajela, začla vymýšlet, co víc bychom mohli udělat, jak zlepšovat a zefektivňovat. Vím, že cokoli jí zadám, bude to hotový. Je samostatná a je pro mě neskutečnou podporou jak v marketingu, tak v organizačních věcech. Obdivuju, jak z neurčitýho zadání dokáže vyplodit hodnotnej produkt. A jak skvěle umí dát myšlenky do článků či newsletterů, který pak pomáhají našim tvůrcům v jejich tvorbě. Moc díky, Leni.

Denisa Hrubešová

spoluzakladatelka Forendors.cz

Spolupráce s Lenkou je skvělá, rychlá a spolehlivá. Lenka o textu přemýšlí komplexně a v souvislostech a zároveň je velmi kreativní. Dokáže se skvěle vcítit do cílové skupiny. Z kvality a úrovně jejích článků i komunikace a přístupu jsem byla nadšená a určitě se na ni s důvěrou obrátím i v budoucnu.

Helena Dolejšová

Vedoucí projektu AmnestyShop