Potřebujete něco, co se nedá přesně zaškatulkovat jenom do textů nebo jenom do obrázků? Ukážu vám, co dalšího můžu vysypat ze svého tvůrčího rukávu.

S ČÍM DALŠÍM VÁM MŮŽU POMOCI?

Nejsem programátor ani webdesignér. Ale pokud hledáte rychlé a jednoduché řešení pro svou webovou prezentaci, zvládnu vám napsat nejen texty, ale postavit celý web ve WordPressu pomocí šablon dle vašeho výběru. Postavit e-shop nezvládnu, ale pokud chcete např. osobní stránku nebo jednoduchý web s blogem, ráda vám s tím pomůžu.

I když už to nedělám tak často, jako dřív, můžu vám v případě potřeby v rámci spolupráce nafotit i nějaký ten portrét. Nejradši fotím v přirozeném prostředí s denním světlem (třeba v parku). Fotky upravuju přirozeně a nedělám žádné velké a šílené retuše.

Ve volném čase se věnuju knižní vazbě a ručním výrobkům z papíru s vlastními ilustracemi, které tvořím pod svou značkou [KI:ORE] Design. Můžu vám vyrobit v malém nákladu něco krásného na přání, s vámi dodanou grafikou nebo logem jako dárek pro vaše zaměstnance nebo obchodní partnery. Víc o téhle mé radosti najdete na www.kiore.cz.

CO ŘÍKAJÍ KLIENTI?

Spolupráci s Lenkou vřele doporučuji. Jednalo se o zakázku postavení nové webové stránky pro nestátní zdravotnické zařízení Středisko prevence a léčby drogových závislostí Drop In, o.p.s. Komunikace probíhala rychle a profesionálně. Lenka přinášela nové nápady a koncepty toho, jak nový web pojmout. Velmi dobře kriticky zhodnotila slabiny stávajícího webu a navrhla zcela nový design, který je funkční, přehledný a splňuje potřeby naší organizace. Cílovou skupinou našeho nového webu jsou jednak donátoři státní správy i samosprávy, ale i klienti či odborníci z jiných organizací, které pracují se stejnou cílovou skupinou. Není tedy jednoduché sloučit požadavky a potřeby organizace s vizuálními možnostmi. Lence se toto však povedlo na výbornou.

Nora Staňková
Projektová manažerka Drop In o.p.s.

Když jsem si potřebovala udělat webové stránky na své účetní služby, oslovila jsem Lenku, jelikož se ukázalo, že mojí doménou jsou skutečně pouze čísla. Upravila mi vzhled i texty, a byť jsem chtěla jen obyčejné informativní stránky, byla jsem velmi překvapena, jak mohou působit hezky a zajímavě, a také plnit svůj účel. Komunikace i rychlost na 1*, nemůžu jinak, než dále doporučovat!

Lucie Honzátková
Účetnictví a poradenství, www.ucto-lh.cz

Těhotenské focení s Lenkou bylo super. Proběhlo ve velmi příjemném duchu během asi hodinky a půl. Náhledy k výběru i výsledné fotky jsme dostali velmi rychle. A jsme moc spokojení, protože fotky přesně vystihují to, co jsme z tohoto výjimečného období chtěli zachytit. Focení s Lenkou rozhodně doporučujeme.

Markéta a Michal Š.
(rodinné a těhotenské focení)

Za krásnými fotografiemi a příjemně stráveným odpolednem stojí velmi talentovaná a kreativní fotografka. S trpělivostí se pustila do náročného úkolu – focení s miminkem a maminkou, která se fotoaparátu vyhýbá jako čert kříži. Výsledek nás nadmíru potěšil a těšíme se na další spolupráci.

Kateřina S.
(rodinné focení)