Hledáte někoho, kdo by vaši knihu ozdobil ilustracemi? Sháníte originální dárek? Potřebujete ilustrace nebo grafiku na svůj web, letáček nebo sociální sítě?

Jsem váš člověk!

JAKÉ OBRÁZKY TVOŘÍM NEJRADŠI?

Digitální ilustrace má obrovskou výhodu, protože ji můžete vzít a bez dalších úprav ji použít na potisk oblečení, dárkových předmětů, na web nebo jako prvek pro tiskoviny. Digitální ilustrace tvořím v programu Procreate.

Kouzelný svět akvarelu přímo volá po tom, aby se váš nápad realizoval právě akvarelovými barvami! Akvarel je krásná technika, která se hodí jak pro knižní ilustraci, tak třeba na svatební oznámení nebo přání. Používám nejen oblíbené akvarelové značky od světoznámých výrobců, ale i limitované edice ručně vyráběných barev od malých výrobců. Nejradši kombinuju akvarelové malby s kresbou linerem.

Tužka nebo liner jsou pro mě má nejoblíbenější média. Je jedno, jestli kreslím jednoduché linie nebo složitější kresby, s tužkou v ruce si troufnu (skoro) na všechno!

Kromě ilustrací vám ráda připravím i grafiku na sociální sítě, web nebo třeba návrh drobných tiskovin. Mám ráda variabilitu, a tak podle potřeby střídám Canvu, Figmu nebo Affinity Designer. Pokud sami používáte Canvu, ráda vám připravím i různé šablony.

Mám oblíbené i méně oblíbené techniky, stále se snažím naučit se něco nového a ne všechno se dá napasovat do škatulky. Mrkněte na ukázky mých prací a rozhodněte se sami, jestli se vám můj styl líbí a hodí se pro váš projekt.

JAK SPOLUPRÁCE SE MNOU FUNGUJE?

  • Než se domluvíme na spolupráci, budu se vás asi hodně ptát. Není to proto, že bych měla tolik ráda otázky, ale čím víc toho budu vědět, tím přesněji vám můžu vypočítat odhadovanou cenu. Nebo mi můžete vyplnit tenhle dotazník a od toho se odpíchneme.
  • Pokud to bude nutné, můžeme si zavolat. Obecně ale dávám přednost textové komunikaci a pokud nejsme domluveni, že si zavoláme, pravděpodobně vám telefon nezvednu, protože se věnuju jinému projektu.
  • Pokud si objednáte ilustraci, posílám před samotnou realizací návrh, jak bude výsledná ilustrace vypadat. Jedná se o velmi hrubou skicu, na níž doladíme detaily.
  • Při vytváření grafiky mi můžete nechat volnou ruku, nebo mi dát notičky, jak má grafika přibližně vypadat. Pokud máte nějaký brandový grafický manuál nebo barvy, logo a fonty, které používáte, to všechno budu potřebovat. Pokud nemáte, můžeme to dát dohromady společně.
  • U větších projektů požaduji zálohu (pokud se nedomluvíme jinak).

JEŠTĚ NEŽ PŘEJDEME K REFERENCÍM, MĚLI BYSTE VĚDĚT, ŽE…

  • Neumím úplně všechno. Nerada to přiznávám, ale může se stát, že vás odmítnu, protože vaše přání bude nad mé síly a já nechci odevzdávat něco, s čím nejsem 100% spokojená.
  • Dodržuju termíny.
  • Jsem naprosto otevřená diskuzi a komentářům. Chcete něco v návrhu upravit? Pojďme si to říct, ať je výsledek co nejlepší!

MÁTE POCIT, ŽE BY VZÁJEMNÁ SPOLUPRÁCE MOHLA FUNGOVAT, ALE NENAŠLI JSTE, CO JSTE HLEDALI? POŠLETE MI E-MAIL A UVIDÍME, JESTLI TO KLAPNE.

CO ŘÍKAJÍ KLIENTI?

Leničku opravdu moc doporučuji. Pokud chcete získat nádherný obrázek v úžasném stylu, není lepší volby. Já narychlo sháněla obrázek pro známé k výročí. Obrázek byl specifický pro ty, kdo ho měli dostat. Společně s Lenkou jsme probraly, jak by měl obrázek vypadat, co je pro něj podstatné a co nechám na její fantazii. Lenka mi brzy poslala návrh, jak by měl obrázek vypadat, dořešily se nějaké drobné detaily a pak už se pustila do práce. Obrázek je úžasný, moc se mi líbí, dorazil v termínu kdy jsme se domluvily. Takže samá pozitiva. Určitě si u ní něco hezkého objednejte!

Lilly S.

Datová analytička a programátorka

Paní Nehasilovou jsem objevil na portálu Navolnenoze.cz, když jsem sháněl grafika, který by nakreslil obrázky pro náš nový web. S výsledkem práce jsem velmi spokojený a vřele doporučuji grafické služby paní Nehasilové.

Luboš Frajer

www. frajers.cz

Lenka je neskutečně šikovná a moc mi pomohla s návrhy tetování pro zákazníky, kteří chtěli něco „jemnějšího“, což jde mimo můj styl. Práci dodala vždy včas a nebála se říct, když se na něco necítila. Nejvíc oceňuju perfektní komunikaci a orientaci na výsledek. Na Lenku je prostě spoleh ❤️

Denisa Hrubešová

tatérka Giveup.cz/HIDN.cz

CHCETE VIDĚT VÍC?

Zdá se vám, že tady toho moc nemám? Tak mrkněte třeba sem:

Portfolio průběžně doplňuju, mějte se mnou, prosím, trochu trpělivost.